Napsali jste mi

Jistota. Všichni ji hledáme. Intenzivněji tehdy,

máme-li pocit, že o ni přicházíme. V té chvíli potřebujeme najít něco nebo někoho, kdo nám ji pomůže znovu nalézt. A pokud máme štěstí, vstoupí nám do života paní Martina Abrahámová.

Jako mávnutím kouzelného proutku se uklidňujeme a můžeme se opět zhluboka nadechnout. Najednou je vše řešitelné. A pod jejím vedením dokonce zjistíme, že věci řešíme s lehkostí, v celé šířce

i hloubce našeho žití. Žití našeho i našich předků,

ze kterých pocházíme. Není čeho se bát a není nic,

s čím bychom si neporadili. A za to všechno cítíme hlubokou vděčnost. Proto jí patří skutečně velké poděkování. Přeji paní Abrahámové, aby pro ni byl život radostný a naplněný štěstím a láskou, protože pak může pomoct najít svoji sílu i dalším, kteří o to budou stát.

                                                             Sylva Kašpárková

4b676080-9437-4225-9cea-2ae9e63857b6_dam-urln1hxha.jpg

S Martinkou se známe již několik let. Začalo to velkým chtěním, motivací a pochopením, že za depku, neporozumění ve vztahu nebo v práci si může každý osobně SÁM.  Uvědomila jsem si své výmluvy na všechno a všechny a rozhodla jsem se s tím něco udělat.

Co mi tato spolupráce dala?

Odpuštění rodičům, se kterými jsme neměla jednoduchý vztah, novou práci v novém oboru, která mi přinesla finanční nezávislost, přišla změna mého vnitřního pohledu sama na sebe ve vztahu k mužům. Už nedělám jen věci pro ně, ale učím se mít rovnocenný vztah, porozumění mému manželovi. Stává se z něj kamarád, milenec, parťák na kolo a úžasný táta dvou aktivních holčiček. Už to ve vztahu nemusím vydržet, protože něco máme nebo musíme , ale učím se respektovat naše odlišnosti v pravdě a s láskou. Naučila jsem se reagovat na aktuální život, přijímat veškeré změny, jak přicházejí. Říkám svůj názor, aniž bych se za něj styděla, bála se, že se mi někdo bude smát.

Naučila jsem se pracovat s blbými pocity, už nemusím nic vydržet, dělat, že to nevidím nebo to neexistuje. Ne takto už ne. Pocit přijde, navnímá se, uvolní se a jde se dál.. toto je život

No a když se mi toho nashromáždí moc a nemůžu vydržet sama se sebou a kolikrát tomu sama nerozumím vím, že existuje možnost. Martinka. Nevyřeší to za mě, ale vždy mě mile, přátelsky, v pravdě a lásce navede. Pracuji já a dějí se obrovské věci.

Děkuji a těším se naše další setkání nebo jak tomu říkám „dáme call“, protože většina těchto změn proběhla během telefonátu..

Ještě jednou velké díky…jedeme dál…

Pavlína O.

DSC_3447.jpg
gettyimages-1158218272.jpg
DSC_3444a.jpg