Prožitkové semináře

 

Seminář osobního růstu a vlastního poznání

Vypsané termíny:

 12.11.2022 Halenkovice 10-18 hodin    OBSAZENO

   15.1.2023 Halenkovice 10-18 hodin    OBSAZENO

Jste skupina přátel a chcete si vytvořit svoji skupinu?

Jak to celé funguje Vám ráda sdělím po telefonu.

Jak se otevřít většímu sebevědomí, sebehodnotě a sebelásce?

Proč je důležité vnímat své kvality a velikost své energie? Jak nastavovat funkční záměry pro otevírání nových cest, aby fungovaly i teď? Kde se berou naše talenty, dary a jak se s nimi spojit? Inspirace, jak jinak fungovat v souladu s aktuálními změnami, plynout v souladu se sebou, svým životem, prožívat větší nadhled, lehkost? Velmi jemným a bezpečným způsobem zpracujeme to, co Vám v tom brání. Všechny části programu směřují k novým úhlům pohledu na život, většímu vnímání svých kvalit a důvěře ve své vnitřní vedení, vnesení větší pravdivosti, lehkosti, radosti, hravosti a vzájemné inspiraci v malé skupině. Seminář je vhodný pro kohokoliv, kdo chce objevovat další rozměry svého bytí, propustit to, co už není aktuální, co nefunguje a je otevřený novým pohledům, změně a chce najít svůj potenciál a svoji cestu.

Vypsaný termín: 

Jak více propojit svoji inspirační a realizační část?

Žijeme v době, kdy se po nás všech chce, abychom se více otevřeli své vnitřní inspiraci, svému vnitřnímu vedení a následovali ho. Abychom více věřili svým pocitům, abychom pochopili, že být vnímavý a citlivý je nejen v pořádku, ale je to výhoda. Zároveň je potřeba, abychom se na věci dívali z většího nadhledu a v souvislostech. Co v nás reprezentuje inspirační a co realizační část? Vnímají se? Reagují na sebe? Navazují na sebe? Spolupracují? Případně co tomu brání? Máte spoustu nápadů, ale pak je problém je v životě realizovat? Nebo máte pocit, že inspirace nechodí i když byste rádi tvořili? Nebo inspiraci z nějakého důvodu neposloucháte a pak se dějí věci, které se Vám nelíbí? To, co navnímáme jako překážky ve vnímání, návaznosti či realizaci rovnou bezpečným způsobem zpracujeme a nastavíme nové záměry, otevřeme nové možnosti a cesty...pokud budete chtít. Otevřeme další drobná témata, která pomůžou pochopení v souvislostech.

 

Vypsaný termín:  

Z ženy Žena

Tento seminář je o zvědomění a pochopení ženské energie v širších souvislostech a toho, jak to prakticky žít. Budeme se věnovat ženským tématům, nastavením, která jsme jako ženy převzaly od svých předků a žijeme je v různých oblastech svého života. Navnímáme, zvědomíme a rovnou zpracujeme. Budeme si také naciťovat své dary, talenty a moudrost, které neseme po předcích, abychom je mohly žít ve větší lehkosti.

Vypsaný termín: 

Z muže Muž

Přesto, že se nepokládám za znalkyni mužů, ze své bohaté terapeutické praxe vím, že umím mužům pomoci uvědomit si stará nastavení, přesvědčení, vzorce a zkušenosti, které převzali od svých předků. Mnohé z nich už nejsou aktuální, pravdivé a vytváří v životech mužů problémy, těžkosti, pocity, které by už nemuseli žít (pocit viny a selhání, pocity nedostatečnosti, přetíženosti, pocit, že nemůžu žít, co bych chtěl, nemůžu žít celý svůj potenciál, někdo se mnou manipuluje, musím se přizpůsobovat…..však to znáte:-) Pánové, chci vám dodat odvahu do toho procesu vstoupit a říct, že ty problémy většinou nejsou tak velké, jak vypadají a jejich řešení nebolí tak, jak si myslíte. Žijeme v době, kdy se tato témata dají velmi rychle, efektivně a v lehkosti vyřešit a žít jinou kvalitu života ve všech oblastech. Je úžasné vnímat muže, kteří vstoupili do své síly a rozvíjejí svůj potenciál.

Vypsaný termín: 

Semináře Z ženy Žena a Z muže Muž

Semináře Z ženy Žena a Z muže Muž mohou probíhat i souběžně, pokud se vytvoří smíšená skupina. Je potom velmi obohacující vnímat nejen svá témata, ale  i témata opačného pohlaví a zároveň se podívat, jak se promítají do našeho života. Vždyť každý máme jak ženské, tak mužské předky a neseme nejen talenty a dary obou, ale i ta traumata.

Můžeme lépe pochopit sebe, ale i druhé pohlaví a přispět tak ke kvalitnějším vztahům.

Vztahy na druhou 
aneb cesta k naplněnému partnerství začíná u sebe

Celodenní prožitkový seminář určený těm, kteří chtějí harmonické vztahy uvnitř sebe i se svými partnery, rodiči, dětmi, přáteli….

Jak se cítí Vaše ženská část a jak ta mužská? Spolupracují spolu nebo bojují?

Mnohé naše praprapra…babičky a dědečkové žili v době, kdy se mnohé věci nedaly udělat jinak, nebyly možnosti. My žijeme v době, kdy možnosti máme, věci se dají dělat jinak, dá se žít jinak a přesto mnohdy žijeme v nových podmínkách to, co žili oni a ani o tom nevíme, jen se divíme, co se nám to děje, mnohdy pořád dokola. Je čas si tyto věci zvědomit, vidět je v pravdě, rozpustit a vzít svůj život do svých rukou, žít podle svých záměrů, v souladu s pravdou, se životem, se svým potenciálem. Pokud ano, jste vítáni a máte moji podporu.

Vypsaný termín: 

Cesta k naplněnému partnerství 
aneb proč jsem sám/sama

Seminář je určen POUZE PRO NEZADANÉ, jak ženy, tak muže, kteří jsou otevření se na svou situaci podívat z nových úhlů pohledu a chtějí si příští vztah vystavět na základě kvalit.

 

Cílem není seznámit se na semináři s novým protějškem, ale pochopit a uchopit principy a nastavení, která vám nedovolují vytvořit a prožívat dlouhodobě funkční vztah.

 

Cesta ke kvalitnímu vztahu vede v první řadě přes seznámení se sama se sebou, zvědomění si svých kvalit a ujasnění si, co ve vztahu chci žít...

 

Povedeme vás k pochopení ženského a mužského principu aktuálně a v širších souvislostech. Ukážeme vám, kam se ještě podívat, abyste uviděli a vnímali další své kvality, v čem jste originální a jedineční.

Vypsaný termín: