semináře

semináře

Semináře plánuji a vyhlašuji podle aktuálních potřeb klientů. Na základě poptávek z organizací připravuji také semináře „na míru“ s různými tématy. 

Sebeláska nastavuje zdravé hranice

Podíváme se na téma sebelásky z různých úhlů pohledu. Co všechno je sebeláska? Kde už jdu proti sobě? A hlavně proč?

Pokud nerespektujeme sami sebe, spouští to v našem životě spoustu procesů a dějů. Ty vedou k tomu, že nejsme spokojení ani my, ani okolí, kvůli kterému jsme dali sebe na druhé nebo dokonce poslední místo. Seminář je zároveň praktický i prožitkový.

Jak vnímat svůj život v širších souvislostech?

Proč je důležité vnímat své kvality a velikost své energie? Jak nastavovat funkční záměry pro otevírání nových cest, aby fungovaly i teď? Kde se berou naše talenty, dary a jak se s nimi spojit? Jak jinak fungovat v souladu s aktuálními změnami, plynout v souladu se sebou, svým životem, prožívat větší nadhled, lehkost? Velmi jemným a bezpečným způsobem zpracujeme to, co Vám v tom brání. Všechny části programu směřují k novým úhlům pohledu na život, většímu vnímání svých kvalit a důvěře ve své vnitřní vedení, vnesení větší pravdivosti, lehkosti, radosti, hravosti a vzájemné inspiraci v malé skupině. Seminář je vhodný pro kohokoliv, kdo je otevřený změně, chce objevovat další rozměry svého bytí, najít svůj potenciál a svoji cestu.

Jak více propojit svoji inspirační a realizační část?

Žijeme v době, kdy se po nás všech chce, abychom se více otevřeli své vnitřní inspiraci, svému vnitřnímu vedení a následovali ho. Abychom více věřili svým pocitům, abychom pochopili, že být vnímavý a citlivý je nejen v pořádku, ale je to výhoda. Zároveň je potřeba, abychom se na věci dívali z většího nadhledu a v souvislostech. Co v nás reprezentuje inspirační a co realizační část? Vnímají se? Reagují na sebe? Navazují na sebe? Spolupracují? Případně co tomu brání? Máte spoustu nápadů, ale pak máte problém je v životě realizovat? Nebo máte pocit, že inspirace nechodí, i když byste rádi tvořili? Nebo inspiraci z nějakého důvodu neposloucháte a pak se dějí věci, které se Vám nelíbí? To, co navnímáme jako překážky ve vnímání, návaznosti či realizaci rovnou bezpečným způsobem zpracujeme a nastavíme nové záměry, otevřeme nové možnosti a cesty…pokud budete chtít. Otevřeme další drobná témata, která pomůžou pochopení v souvislostech.

Žena ve své síle

Tento seminář je o zvědomění a pochopení ženské energie v širších souvislostech a toho, jak to prakticky žít. Budeme se věnovat ženským tématům, nastavením, která jsme jako ženy převzaly od svých předků a žijeme je v různých oblastech svého života. Navnímáme, zvědomíme a rovnou zpracujeme. Budeme si také naciťovat své dary, talenty a moudrost, které neseme po předcích, abychom je mohly žít ve větší lehkosti.

Sebevědomý muž

Přesto, že se nepokládám za znalkyni mužů, ze své bohaté terapeutické praxe vím, že umím mužům pomoci uvědomit si stará nastavení, přesvědčení, vzorce a zkušenosti, které převzali od svých předků. Mnohé z nich už nejsou aktuální, pravdivé a vytváří v životech mužů problémy, těžkosti a pocity, které by už nemuseli žít.  Může jít o pocit viny a selhání, pocity nedostatečnosti, přetíženosti, pocit, že nemůžu žít, co bych chtěl, nemůžu žít celý svůj potenciál, někdo se mnou manipuluje, musím se přizpůsobovat… Pánové, chci vám dodat odvahu do toho procesu vstoupit a říct, že ty problémy většinou nejsou tak velké, jak vypadají a jejich řešení nebolí tak, jak si myslíte. Žijeme v době, kdy se tato témata dají velmi rychle, efektivně a v lehkosti vyřešit a žít jinou kvalitu života ve všech oblastech. Je úžasné vnímat muže, kteří vstoupili do své síly a rozvíjejí svůj potenciál.

Vztahy na druhou aneb cesta k naplněnému partnerství začíná u sebe 

Celodenní prožitkový seminář určený těm, kteří chtějí harmonické vztahy uvnitř sebe i se svými partnery, rodiči, dětmi, přáteli …

Jak se cítí Vaše ženská část a jak ta mužská? Spolupracují spolu nebo bojují?

Mnohé naše praprapra…babičky a dědečkové žili v době, kdy se mnohé věci nedaly udělat jinak. Nebyly možnosti, jaké máme dnes. Žijeme již v době,  kdy se věci dají dělat jinak a dá se žít jinak. Přesto mnohdy žijeme v nových podmínkách to, co žili oni a ani o tom nevíme, jen se divíme, co se nám to děje, mnohdy pořád dokola.

Je už čas si tyto věci zvědomit, vidět je v pravdě, rozpustit a vzít svůj život do svých rukou, žít podle svých záměrů, v souladu s pravdou, se životem, se svým potenciálem?  Pokud ano, jste vítáni a máte moji podporu.

Semináře na míru pro firmy

Pokud se chcete věnovat konkrétním tématům nebo máte specifické zadání, ráda Vám připravím obsah semináře tak, aby byl pro Váš tým přínosný.

zavolejte mi

ráda vás uslyším